До уваги учнів очно-дистанційної школи Львівської обласної МАН!

У цьому навчальному році продовжує працювати система дистанційного навчання очно-дистанційної школи МАН.

При вході в систему учням необхідно вводити ім'я користувача і пароль. Списки користувачів та їхніх початкових паролів подано у файлі:


 
СПИСОК УЧНІВ 10-11 клас 2018 - 2019 н.р.
 

Після входу в систему ви побачите вікно, в якому є список секцій. Клацнувши на посиланні на відповідну секцію, ви відкриєте вікно автентифікації. Введіть ім'я користувача і пароль та натисніть кнопку "Вхід". Відкриється вікно відповідної секції. Посередині цього вікна ви побачите панель доступних на даний момент тем, зліва - панель налаштувань (до речі, ви можете виправити і доповнити свої персональні дані, вибравши пункт "Про мене"; там же можна змінити свій пароль). Справа розміщені інформаційні панелі.

Теми (контрольні роботи) містять посилання на різного роду завдання, як правило у формі тестів. Будьте уважні, тест для кожного користувача допускає лише одну спробу, а тому запускайте його лише тоді, коли переконані, що готові до нього. Якщо у вас виникатимуть проблеми при виконанні завдань, просимо повідомити адміністратора електронною поштою на адресу oman@oman.lviv.ua .

Бажаємо успіхів!

СПИСКИ УЧНІВ ОЧНО ДИСТАНЦІЙНОЇ ШКОЛИ 9-10 КЛАСІВ

?>

ВВІЙТИ в систему дистанційного навчання

 

УВАГА! 30 травня 2016 р. - Урочиста Академія з нагоди закінчення навчального року
у Львівській обласній Малій академії наук. Академія відбудеться в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка.
Початок о 15.00. Реєстрація випускників з 14.30. Запрошуємо випускників очно-дистанційної школи КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді» (святковий одяг – вишиванка).
 

 

ЛІТНЯ СЕСІЯ очно-дистанційної школи триватиме з 06 до 10 червня 2016 року.


Реєстрація учнів 06 червня 2016 р. о 10.00 год за адресою м. Львів вул. Коперника,42, ІІІ поверх.
 

 
*/ ?>

РОЗКЛАД занять для учнів очно-дистанційної школи

21 травня 2014 р. відбудеться Урочиста Академія з нагоди закінчення навчального року у Львівській обласній Малій академії наук. Академія буде проходити в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка. Початок о 12.30 год, реєстрація випускників з 12.00 год.

Список випускників очно-дистанційної школи 2014р., які запрошуються на Урочисту Академію для вручення свідоцтв 22-26 грудня 2014 року відбудеться зимова сесія очно-дистанційної школи Львівської обласної МАН.

Реєстрація учасників сесії 22 грудня з 10.00 до 11.00 за адресою м.Львів вул. Коперника, 42, 3-ій поверх.
 
*/ ?>